ETKİNLİKLER

Haberler ve Duyurular

Kamu Özel İşbirliği Paydaşları ile Sektör Buluşması - 2

10.03.2017

Derneğimiz, mevcut yönetim kurulu üyeleri ile özellikle sağlık alanında yürütülmekte olan PPP projelerinin yüklenicileri, finansörleri, global medikal sektörün ülke direktörleri, sağlık işletmecileri, servis işletmecileri, hukuk büroları, yazılım şirketleri, ilgili kurum ve kuruluşları ile tüm sektör paydaşlarını 10.03.2017 tarihinde İstanbul Ticaret Odası Sosyal Tesisleri, Cemile Sultan Korusunda bir araya getirmiş, derneğimizin tanıtılmasını, felsefesini/yaklaşımını, tanıtılmasının yanı sıra, gelecek vizyonu ve faaliyet planlamalarını paylaşmıştır.

»› Detaylar...

“Şehir Hastaneleri, Yönetim, İşletme ve Kabulleri, SUT” Toplantısı gerçekleştirildi

10.03.2017

Derneğimiz, Sağlık Bakanlığı, Kamu Hastaneleri Kurum Başkanlığı ve Sağlık Yatırımları Genel Müdürlüğü işbirliği ve himayelerinde, Philips desteği ile kabul aşamasına gelmiş olan şehir hastaneleri özelinde, “Şehir Hastaneleri, Yönetim, İşletme ve Kabulleri, SUT” Toplantısı düzenlemiştir.

»› Detaylar...

20-23 Şubat Riyad Toplantısı

20.02.2017

Kamu ve Özel Ortaklığı Derneği yönetim kurulu üyeleri ile 20-23 Şubat tarihleri arasında 3 günlük Riyad gezisi düzenlemiştir. Bu gezi esnasında derneğimiz, Suudi Arabistan Sağlık Bakanlığı, Sağlık Yatırımları Private Sector Participation (PSP) departmanı yöneticileri ile derneğimizi tanıtan bir sunum yapılmış, faaliyetlerimiz anlatılmış ve önümüzdeki dönemde yapılması planlanan etkinlikler hakkında bilgi verilmiştir.

»› Detaylar...

Kamu Özel İşbirliği Paydaşları ile “Şehir Hastaneleri, Yönetim, İşletme ve Kabulleri Çalıştayı” Adana’da gerçekleştirildi

23.01.2017

Derneğimiz, Sağlık Bakanlığı, Kamu Hastaneleri Kurum Başkanlığı ve Sağlık Yatırımları Genel Müdürlüğü işbirliği ve himayelerinde, Rönesans Sağlık Yatırım şirketinin desteği ile kabul aşamasına gelmiş olan kabul sürecinde olan Adana, Mersin ve Isparta Şehir Hastaneleri özelinde, “Şehir Hastaneleri, Yönetim, İşletme ve Kabulleri Çalıştayı” düzenlemiştir.

»› Detaylar...

12 Ocak 2017 tarihinde Havelsan’a Ziyarette Bulunuldu

12.01.2017

Derneğimiz, mevcut yönetim kurulu üyeleri ile 07.01.2017 tarihinde Havelsan’ın desteği ile Kamu Hastaneleri Kurum Başkanlığı konferans salonunda gerçekleştirilen ve konunun tüm paydaşlarının da yer aldığı “Kamu Özel İşbirliği (PPP), Şehir Hastaneleri Yatırımları, Yönetim, İşletme ve Kabul Süreçleri” çalıştayı çerçevesinde Havelsan’a teşekkür ziyaretinde bulunmuştur.

»› Detaylar...

7 Ocak 2017 tarihinde Şehir Hastanesi Yönetim, İşletme ve Kabuller Çalıştayı düzenlendi

8.01.2017

Derneğimiz, Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu ve Sağlık Yatırımları Genel Müdürlüğü işbirliği ile 07 Ocak 2017 tarihinde Kamu Hastaneleri Kurumu Konferans Merkezinde "Şehir Hastanesi Yönetim, İşletme ve Kabüller Çalıştayı" ana başlığında bir Çalıştay düzenlemeiştir.

»› Detaylar...

Sektörle İstişare Toplantısı/Gelecek Faaliyetlerimiz Hakkında Bilgilendirme

23.12.2016

Derneğimiz, mevcut yönetim kurulu üyeleri ile özellikle sağlık alanında yürütülmekte olan PPP projelerinin yüklenicileri, finansörleri, global medikal sektörün ülke direktörleri, sağlık işletmecileri, servis işletmecileri, hukuk büroları, yazılım şirketleri, ilgili kurum ve kuruluşları ile tüm sektör paydaşlarını 23.12.2016 tarihinde Ankara Ticaret Odası (ATO)’da bir araya getirmiş, derneğimizin tanıtılmasını, felsefesini/yaklaşımını, tanıtılmasının yanı sıra, gelecek vizyonu ve faaliyet planlamalarını paylaşmıştır.

»› Detaylar...

ATO Başkanı ziyareti

23.12.2016

Kamu-Özel Derneği Yönetim Kurulu, Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Nihat TOSUN önderliğinde, Ankara Ticaret Odası Başkanı Sn. Gürsel BARAN’ı makamında ziyaret ederek hem yeni görevinde başarılar dilemiş ve hem de Dernek faaliyetlerimiz hakkında Sn. Gürsel BARAN’ı bilgilendirmişlerdir.